MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14234464
nr 1423 4464
Byrå
1700-tal, valnöt. Bredd: 132. Djup: 63 cm, höjd: 89 cm
Kondition: slitage, fanérbortfall
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:40:26
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)